Showroom
Moldavská cesta 43
040 11 Košice
Hotline
0918 258 445

KLIMATIZÁCIA LG

  • LG predstavuje svojim zákazníkom špičku v oblasti efektívneho využitia technológie a širokú produktovú radu klimatizačných jednotiek.
  • NEO Plasma - systém 5-násobnej filtrácie vzduchu: 1. Stupeň antibakteriálnej predfiltrácie očistí vzduch od veľkých častíc prachu, spórov plesní, textilných vláken a zvieracích chlpov 2. Nano-karbónový filter s aktívnym uhlím úplne odstránia pachy z prevádzky domácností, deodorizačný účinok je 8-10 krát účinnejší ako obyčajný carbónový filter - Stop pachom, prachu a alergii! 3. Trojitá filtrácia, ktorá je schopná odstrániť zo vzduchu organické látky a pachy, ako aj formaldehyd, spôsobujúce pálenie v očiach a krku, dermatitídy, migrény a chronickú únavu 5. Plazmový filter odstraňuje zo vzduchu mikroskopické nečistoty a prach, ale aj roztoče, peľ, alergény z domácich zvierat, čím sa predchádza vzniku alergických ochorení 5. Reaktívne filtre typu "Nano Biofusion" rozkladajú priamo bunečné jadro baktérií a úplne ich tak ničia.
  • Funkcia Jet Cool - umožňuje intenzívne chladenie miestnosti, pokým teplota v miestnosti nedosiahne 18°C.
  • Funkcia Auto Clean – po vypnutí klimatizačnej jednotky funkcia „Auto clean“ počas 30 minút odstráni vlhkosť z vnútorných častí, čím zabráni vzniku plesní.
  • Antikorózna úprava Gold Fin TM ochraňuje výmenník tepla klimatizácie od korózie.